Кафедра‎ > ‎

Подобівський Степан Степанович

Подобівський Степан Степанович народився 26 серпня 1963 року в с. Тернавка Сколівського р-ну Львівської області.

У 1985 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут ім.. Я.Галана. Кандидат біологічних наук з 1993 року.

Кандидатська дисертація на тему: Твердокрилі надродини Bostrichoidea фауни України” за спеціальністю 03.00.09 – ентомологія.

Вчене звання доцента присвоєне у 2002 році.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

-          дослідження видового складу, біології та екології комах Західної України;

-          іксодові кліщі, їх біологія, екологія та значення як переносників бореліозу.

Є автором понад 60 наукових і навчально-методичних праць. З них 5 монографій, близько 10 навчальних посібників, близько 20 наукових статей у фахових журналах і понад 30 тез і матеріалів конференцій  ( тому числі і міжнародних), з’їздів, науково-методичних семінарів тощо.

Під його керівництвом захищено 4 магістерські і понад 30 дипломних робіт.